Úspěchy

O Říčanskou pusinku
  • Aneta Poledníková, Ester Holadová kadetky duo baton B – 1. místo
  • Miniformace kadetky baton B – 3. místo
  • Podio kadetky baton A – 2. místo
  • Agáta Macháčková, Andrea Marková juniorky duo baton B – 3. místo
  • Anna Elgnerová sólo seniorky baton B – 3. místo
  • Miniformace seniorky baton B – 1. místo
  • Miniformace seniorky baton A – 3. místo

O Zámeckou korunku
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom – 1. místo + cena nejlepší vystoupení dopoledne
  • Johana Štaffová seniorky sólo pom – 1. místo
  • Johana Štaffová seniorky sólo twirling 1. místo
  • Sofie Jergonová juniorky sólo baton 2. místo
  • Anna Elgnerová seniorky sólo baton hobby – 2. místo
  • Daniela Slouková seniorky sólo baton hobby – 1. místo
  • Barbora Zlámalová seniorky sólo baton – 2. místo
  • Aneta Poledníková a Ester Holadová kadetky duo baton hobby – 1. místo
  • Johana Štaffová a Barbora Zlámalová seniorky duo baton – 2. místo
  • Kadetky miniformace baton hobby – 1. místo
  • Seniorky miniformace baton hobby – 1. místo
  • Seniorky miniformace baton – 2. místo
O Říčanskou pusinku
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton B –  5. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton A – 3. místo
  •  Barbora Zlámalová seniorky sólo baton A – 5. místo
  •  Daniela Slouková seniorky sólo baton B – 3. místo
  • Natálie Elgnerová seniorky sólo baton A – 2. místo
  • Johana Štaffová, Barbora Zlámalová seniorky duo baton A – 2. místo
  • Seniorky miniformace baton A – 3. místo
Kvalifikace CMA, Litovel
  • Děti podio baton hobby – 2. místo
  • Kadetky podio baton profi – 2. místo
  • Juniorky podio baton hobby – 1. místo
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton hobby – 2. místo
  • Aneta Poledníková, Ester Holadová kadetky duo baton hobby – 3. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton profi – 3. místo
  • Seniorky miniformace baton profi – 3. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo pom-pom profi – 2. místo
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom hobby – 2. místo
O Bohumínské srdce
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton B – 2. místo
  • Daniela Souková seniorky sólo baton B – 3. místo
  • Johana Štaffová  juniorky sólo pom-pom B – 2. místo
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom B – 1. místo
Kvalifikace ČMTF, Prostějov
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton B – 1. místo
  • Aneta Poledníková, Ester Holadová kadetky duo baton B – 2. místo
  • Daniela Slouková seniorky sólo baton B – 1. místo
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom A – 2. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo pom-pom A – 1. místo
  • Miniformace juniorky pom-pom A – 1. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton A – 1. místo
  • Barbora Zlámalová, Johana Štaffová seniorky duo baton A – 1. místo
  • Natálie Elgnerová seniorky sólo baton A – 2. místo
  • Barbora Zlámalová seniorky sólo  baton A – 1. místo
  • Podio kadetky baton B – 1. místo
  • Podio juniorky baton A – 1. místo
  • Miniformace seniorky baton A – 2. místo
O Zámeckou korunku, Olšany
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom B – 1. místo
  •  Miniformace juniorky pom-pom B – 1. místo
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton B – 2. místo
  • Natálie Elgnerová seniorky sólo baton A – 2. místo
  • Daniela Slouková seniorky sólo baton B – 3. místo
  • Aneta Poledníková, Ester Holadová kadetky duo baton B – 2. místo
  •  Johana Štaffová, Barbora Zlámalová seniorky duo baton A – 1. místo
  • Miniformace seniorky baton A – 2. místo
  • Podio littlekadetky baton B – 4. místo
  • Podio kadetky baton B – 1. místo
  • Podio juniorky baton B – 3. místo
Mia festival, Olomouc
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom A – 1. místo
  • Barbora Zlámalová seniorky sólo baton A – 2. místo
  • Natálie Elgnerová seniorky sólo baton A – 1. místo
  • Johana Štaffová, Barbora Zlámalová seniorky duo baton A – 3. místo
  • Podio kadetky baton A – 3. místo
  • Podio juniorky baton A – 1. místo
  • Miniformace juniorky pom-pom A – 1. místo
  • Miniformace seniorky baton A – 2. místo
Semifinále CMA, Olomouc
  • Minikadetky podio baton profi – 3. místo
  • Kadetky podio baton profi – 3. místo
  • Aneta Poledníková,  Ester Holadová  kadetky duo baton hobby – 3. místo
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom hobby – 1. místo
Finále CMA, Hradec Králové
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom hobby – 1. Místo
  • Kadetky podio baton profi – 5. místo + postup na Mistrovství Evropy
Finále MČR ČMTF, Čáslav
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton B – 1. místo + postup na Mistrovství Evropy
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom A – 4. místo + postup
  • Johana Štaffová juniorky sólo pom-pom A – 1. místo + postup
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton A – 3. místo + postup
  • Barbora Zlámalová seniorky sólo baton A – 6. místo + postup
  • Barbora Zlámalová, Johana Štaffová seniorky duo baton A – 1. místo + postup
  • Kadetky podio baton profi – 3. místo + postup
  • Juniorky podio baton profi – 1. místo + postup
  • Seniorky miniformace baton profi – 2. místo
  • Juniorky miniformace pom-pom profi – 1. místo
Mistrovství Evropy MWF, Zagreb
  • Kadetky podio baton – 12. místo v konkurenci 18ti souborů
Mistrovství Evropy EMA, Agen
  • Ema Crhonková juniorky sólo pom-pom – 2. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo pom-pom – 1. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton – 6. místo
  • Barbora Zlámalová seniorky sólo baton – 6. místo
  • Barbora Zlámalová, Johana Štaffová seniorky duo baton – 2. místo
  • Juniorky podio baton – 9. místo
Kvalifikace CMA, Litovel
  • Kadetky podio baton hobby – 1. místo
  • Seniorky podio baton profi – 2. místo
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton hobby – 5. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton hobby – 1. místo
  • Daniela Slouková seniorky sólo baton hobby – 2. místo
  • Barbora Zlámalová seniorky sólo baton hobby – 1. místo
  • Natálie Elgnerová seniorky sólo baton profi – 3. místo
  • Iveta Rosmanová, Natálie Elgnerová seniorky duo baton profi – 3. místo
  • Seniorky miniformace mix – 1. místo
Kvalifikace ČMTF, Prostějov
  • Kadetky podio baton B – 1. místo
  • Seniorky podio baton A – 1. místo
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton B – 3. místo
  • Johana Štaffová juniorky sólo baton A – 2. místo
  • Barbora Zlámalová juniorky sólo baton A – 1. místo
  • Johana Štaffová, Barbora Zlámalová juniorky duo baton A – 1. místo
  • Daniela Slouková seniorky sólo baton B – 3. místo
  •  Natálie Elgnerová seniorky sólo baton A – 2. místo
  •  Iveta Rosmanová, Natálie Elgnerová seniorky duo baton B – 1. místo
  •  Seniorky miniformace mix A – 1. místo
Finále ČMTF B, Jaroměř
  • Kadetky podio baton – 1. místo
  • Sofie Jergonová kadetky sólo baton – 7. místo
  • Daniela Slouková seniorky sólo baton – 5. místo
  • Iveta Rosmanová, Natálie Elgnerová seniorky duo baton – 2. místo
Finále ČMTF A, Čáslav
  • Seniorky podio baton – 1. místo + postup na Mistrovství Evropy
  • Johana Štaffová, Barbora Zlámalová juniorky duo baton – 1. místo + postup na Mistrovství Evropy
Mistrovství Evropy EMA, Srbsko
  • Johana Štaffová, Barbora Zlámalová juniorky duo baton – 3. místo