2008 - 1.místo - duo děti - Pavlína Pěrušková a Daniela Slouková - O pohár ze zámku Kolín

 

2009 - 10.místo z 22ti souborů - Kadet formace - O pohár ze zámku Kolín

 

2010

- 4.místo - formace děti starší +speciální cena poroty - Stars cup 2010

- 6.místo - trio Pavlína Pěrušková , Iveta Rosmanová a Šárka Rosmanová - Majjoretes show Hulín

- 2.místo a postup do finále - sólo kadet - Natálie Elgnerová - SAM Žarošice

- 2.místo a postup do finále - duo kadet - Natálie Elgnerová a Iveta Rosmanová - kvalifikační kolo SAM Žarošice

- 4.místo - duo junior - Olga Zapletalová a Kristýna Zapletalová - kvalifikační kolo SAM Žarošice

- 5.místo - trio junior - Pavlína Pěrušková , Iveta Rosmanová a Šárka Rosmanová - kvalifikační kolo SAM Žarošice

- 4.místo a postup do finále - kadet formace - kvalifikační kolo SAM Žarošice

 

2011  

- 3. místo - Linetbells Mini - O Litovelský pohárek 2011 (mini děti)

- 2.míto - Linetbells Baby - O Litovelský pohárek 2011 (děti)

- 2.místo - Linetbells Girls - O Litovelský pohárek 2011 (kadet)

- 2.místo - Linetbells Ladies - O Litovelský pohárek 2011 (junior)

- 4.místo z 13ti skupin- Linetbells Baby - Stars Cup 2011 Ostrava (bambino)

- 1.místo - Linetbells Girls - Stars Cup 2011 Ostrava (děti starší)

- 1.místo - Linetbells Ladies - Stars Cup 2011 Ostrava (junior starší)

- 1.místo - (z 21 zúčastněných) Natálie Elgnerová - Ostravská hůlka (sólo junior)

- 5.místo - Šárka Rosmanová a Pavlína Pěrušková - Ostravská hůlka (duo kadet)

- 5.místo - Natálie Elgnerová a Iveta Rosmanová - Ostravská hůlka (duo junior)

- 6.místo - Olga a Kristýna Zapletalovy - Ostravská hůlka (duo junior)

- 3.místo - Natálie Elgnerová - sólo kadet - Finále SAM Ždánice

- 1.místo - Iveta Rosmanová a Nátálie Elgnerová - duo kadet - Finále SAM Ždánice

- 3.místo - Linetbells Girls -formace kadet - Finále SAM Ždánice

- 4.místo - Linetbells Ladies - formace junior - Soutěž Prostějov

- 2.místo + postup do finále- Linetbells Ladies - kvalifikační kolo SAM Žarošice (junior)

- 7.místo + postup do finále - Linetbells Girls - kval.kolo SAM žarošice (kadet)

- 4.místo + postup - Natálie Elgnerová - kval.kolo SAM Žarošice (sólo jun)

- 5.místo + postup - Šárka Rosmanová - kval.kolo SAM Žarošice (sólo kad)

- 7.místo + postup - Olga Zapletalová - kval.kolo SAM Žarošice (sólo jun)

 

2012

- 2.místo - Linetbells Ladies - Podhostýnský pohár 2012 (junior)

- 1.místo - Linetbells Girls - Stars cup 2012 (děti mladší)

- 4.místo - Linetbells Ladies - Stars cup 2012 (junior)

- 2.místo - Linetbells Girls - O Litovelský pohárek 2012 (kadet)

- 2.místo - Linetbells Ladies - O Litovelský pohárek 2012 (junior starší)

- 2.místo - Natálie Elgnerová,Olga a Kristýna Zapletalovy I.vícemistrině  trio junior pom pom a postup do semifinále MČR

-  6.místo - Linetbells Grils - finále SAM  Dubňany (kadet)

- 2.místo - Linetbells Ladies - finále SAM Dubňany (junior)

- 3.místo - N.Elgnerová, O.a K. Zapletalovy II.vícemistrině trio pom pom semifinále MČR

- 2.místo - Linetbells Girls - O pohár lanškrounské koruny 2012

- 2.místo - Linetbells Ladies - O pohár lanškrounské koruny 2012

- 5.místo+postup do finále - Linetbells Girls - kvalifikační kolo IMC

-2.místo+postup do finále - Linetbells Ladies - kvalifikační kolo IMC

- 2.místo+postup do finále - duo kadet Š.Rosmanová a T.Zlámalová - kval.kolo IMC

- 4.místo+postup do finále - sólo kadet B.Zlámalová - kval.kolo IMC

- 4.místo+postup do finále - sólo junior N.Elgnerová - kval.kolo IMC

- 6.místo+postup do finále - sólo junior O.Zapletalová - kval.kolo IMC

- 8.místo+postup do finále -sólo junior Š.Rosmanová - kval.kolo IMC

- 9.místo+postup do finále - sólo junior M.Plšková - kval.kolo IMC

 

2013   

Stars cup - 7.místo - přípravka Linetbells Baby

               - 4.místo - kadet Linetbells Girls

               - 2.místo - junior Linetbells Ladies

               - 2.místo - POM Linetbells

Podhostýnský pohár - 3.místo POM Linetbells

kvalifikace Těšany MAC - 2.místo POM Linetbells

                                  - 3.místo duo junior N.Elgnerová a I.Rosmanová

Litovelský pohárek - 2.místo kadet Linetbells Girls

                          - 1.místo junior Linetbells Ladies

                          - 2.místo POM Linetbells

Mistrovství Čech MAC - 2.místo junior Linetbells Ladies

                              - 5.místo kadet Linetbells Girls

Finále IMC Dubňany - 2.místo - sólo děti Nikolka Navrátilová

                             - 1.místo - duo kadet T.Zlámalová a Š.Rosmanová

MČR Jaroměř - 4.místo a postup na ME duo N.Elgnerová a I.Rosmanová

                    - 5.místo a postup na ME junior Linetbells Ladies

Prostějovská medaile - 4.místo sólo děti J.Štaffová

                               - 2.místo duo kadet B.Zlámalová a S.Fritcherová

                               - 3.místo sólo POM junior M.Plšková

                               - 3.místo duo junior O.Zapletalová a K.Zapletalová

                               - 2.místo kadet Linetbells Girls

                                - 3.místo junior Linetbells Ladies

Mistrovství Evropy Brno - 17.místo junior Linetbells Ladies

                                 - 15.místo duo junior N.Elgnerová a I.Rosmanová

Kvalifikace IMC Dubňany-3.místo kadet Linebells Girls

                                   -2.místo junior Linebells Ladies

                                   -3.místo miniformace senior Linetbells Miss

                                   -5.místo duo kadet Fritcherová+Zlámalová B.

                                   -4.místo duo senior Zapletalová+Zapletalová

                                   -5.místo solo kadet B.Zlámalová

                                   -2.místo solo junior N.Elgnerová

Tornádo-2.místo kadet Linetbells Girls

            -4.místo junior Linetbells Ladies

            -4.místo senior Linetbells Miss

 

2014

Podhostýnský pohár-7.místo kadet Linetbells Girls

                            - 1.místo junior Linetbells Miss

                            - 6.místo junior profi Linetbells Ladies

                            -4.místo miniformace POM kadet Linetbells Girls

                            -6.místo miniformace POM senior Linetbells

Stars Cup - 4.místo junior Linetbells Ladies

               - 3.místo senior Linetbells Miss

O Litovelský pohárek - 3.místo kadet Linetbells Girls

                               - 1.místo junior profi Linetbells Ladies

                               - 2.místo senior profi Linetbells Miss

                               - 3.místo miniformace Pom Linetbells Girls

                               - 1.místo miniformace Pom Linetbells

MAC Region Brušperk - 5.místo kadet Linetbells Girls +postup na Mistrovství Moravy

                                - 3.místo junior Linetbells Ladies +postup na Mistrovství Moravy

                                - 2.místo senior Linetbells Miss +postup na Mistrovství Moravy

                                - 2.místo kadet miniformace POM +postup na Mistrovství Moravy

                                - 3.místo senior miniformace POM +postup na Mistrovství Moravy

                                - 6.místo sólo kadet B.Zlámalová +postup na Mistrovství Moravy

                                - 5.místo sólo senior N.Elgnerová +postup na Mistrovství Moravy

                                - 4místo duo kadet B.Zlamalová a S.Fritcherová

                                - 3.místo duo senior Baton N.Elgnerová a I.Rosmanová +postup na Mistrovství Moravy

                                - 3.místo duo senior Pompom N.Elgnerová a I.Rosmanová +postup na Mistrovství Moravy

IMC finále - 2.místo sólo junior N.Elgnerová

MAC Mistrovství Moravy - 7.místo kadetky + postup na MČR

                                  - 8.místo juniorky + postup na MČR

                                  - 6.místo seniorky + postup na MČR

                                  - 5.místo miniformace POM kadet + postup na MČR

                                  - 5.místo miniformace POM senior + postup na MČR

                                  - 7.místo duo baton senior N.Elgnerová a I.Rosmanová + postup na MČR

                                  - 5.místo duo pom senior N.Elgnerová a I.Rosmanová + postup na MČR

MAC MČR Jaroměř - 9.místo kadetky

                           - 7.místo juniorky

                           - 10.místo seniorky

                           - 6.místo miniformace pom kadet

                           - 8.místo miniformace pom senior

                           - 12.místo duo senior bat N.Elgnerová a I.Rosmanová

                           - 13.místo duo senior pom N.Elgnerová a I.Rosmanová

2015

O Fryštácké srdce:     Johana Štaffová – 2.místo sólo baton děti

                                      Barbora Zlámalová – 3.místo sólo baton junior

                                      Terezie Zlámalová – 1.místo sólo baton junior

                                      Natálie Elgnerová – 1.místo sólo baton senior

                                      T.Zlámalová+Š.Rosmanová – 2.místo duo baton junior

                                      D.Slouková+A.Škopová – 4.místo duo baton junior

                                      E.Remešová+L.Kábrtová – 3.místo duo baton senior

                                      N.Elgnerová+I.Rosmanová – 1.místo duo baton senior

                                      Kadetky – 3.místo

                                      Juniorky – 4.místo

                                      Seniorky – 2.místo

IMC Dubňany:             Barbora Zlámalová – 8.místo z 16 sólo bat kadet

                                      Johana Štaffová – 9.místo z 16 sólo bat kadet

                                      Natálie Elgnerová – 5.místo sólo bat senior

                                      D.Slouková+A.Škopová – 4.místo duo bat junior

                                      I.Rosmanová+N.Elgnerová – 5.místo duo bat senior

                                      Kadetky – 2.místo

                                      Juniorky – 4.místo

                                      Seniorky – 2.místo

O Litovelský pohárek: předškolní přípravka – 6.místo děti amat.

                                      Školní přípravka – 1.místo děti amat.

                                      Kadetky – 2.místo kadet profi

                                      Juniorky – 3.místo junior profi

                                      Seniorky – 1.místo senior profi

                                      Miniformace junior pom – 3.místo

                                      Miniformace kadet pom – 3.místo

                                      Rodičovksý team – 2.místo

Podhostýnský pohár: kadetky – 3.místo profi

                                      Juniorky – 7.místo profi

                                      Seniorky – 4.místo profi

                                      Miniformace jun pom – 3.místo

O Brněnskou dračici:  kadetky – 3.místo

                                      Juniorky – 4.místo

                                      Seniorky – 4.místo

                                      Přípravka školní – 7.místo

                                      Rodičovksý team – 1.místo

                                      Miniformace kad pom – 3.místo

                                      Miniformace jun pom – 2.místo

Region Brušpěrk:        kadetky – 6.místo postup na MM

                                      Juniorky – 5.místo postup na MM

                                      Seniorky – 3.místo postup na MM

                                      Miniformace kad pom – 1.místo postup na MM

                                      Sofie Jergonová – 3.místo solo bat děti postup na MM

                                      Amálie Plachá – 1.místo sólo pom kadet postup na MM

                                    

MČR Jaroměř:             Rodičovský team – 4.místo

                                      Juniorky – 11.místo

                                      Seniorky – 12.místo

                                      Amálie Plachá – 10.místo

                                      Miniformace kad pom – 8.místo

                                      I.Rosmanová+N.Elgnerová – 10.místo duo pom sen

                                      Johana Štaffová – 17.místo solo bat kad

                                      Sofie Jergonová – 5.místo sólo bat děti

                                      Natálie Elgnerová – 13.místo sólo bat sen

                                      D.Slouková+A.Škopová – 13.místo duo bat jun

                                      I.Rosmanová+N.Elgnerová – 7.místo duo bat sen

                                      E.Remešová+L.Kábrtová – 14.místo duo bat sen

2016

Stars cup Ostrava

Kadetky podio baton- 3. místoSeniorky podio baton- 3. místoJuniorky mini pom-pom- 3. Místo

Podhostýnský pohár

Kadetky podio baton ,,Exotic"- 6. místoSeniorky podio baton ,,Pomáda"- 6. místoJuniorky miniformace pom-pom ,,Lady Gaga"- 3. místoSofinka Jergonová děti sólo baton- 3. místo + cena Miss poupěJohanka Štaffová kadetky sólo baton- 7. místoBarča Zlámalová juniorky sólo baton- 8. místoNaty Elgnerová seniorky sólo baton- 1. místoNaty Elgnerová a Ivča Rosmanová seniorky duo baton- 1. místoNaty Elgnerová a Ivča Rosmanová seniorky duo pom-pom- 3. Místo

Brněnska dračice

Přípravka podio baton- 4. místo (o 1 bod od 3.)Kadekty podio baton-3. místoSeniorky podio baton- 2. místoMaminky podio pom-pom- 2. místo (o 1 bod od 1.)Kadekty mini pom-pom- 1. místoJuniorky mini pom-pom- 2. Místo

Litovelský pohárek

Přípravka podio baton- 6. místoKadetky podio baton- 2. místoSeniorky podio baton- 2. místoKadetky mini pom-pom- 3. místoJuniorky mini pom-pom- 3. Místo

Region Brušperk

Kadetky podio baton- 3. místo + postup na Mistroství MoravySeniorky podio baton- 3. místo + postup na Mistroství MoravyKadetky mini pom-pom- 3. místo + postup na Mistroství MoravyJuniorky mini pom-pom- 2. místo + postup na Mistroství MoravyKadetky sólo baton- Sofinka Jergonová- 11. místoKadetky sólo baton- Johanka Štaffová- 9. místoJuniorky sólo baton- Barča Zlámalová- 9. místo + postup na Mistroství MoravySeniorky sólo baton- Naty Elgnerová- 6. místo + postup na Mistroství MoravySeniorky trio baton- Šáry Rosmanová, Simča Arnošová a Danča Slouková- 6. místoSeniorky duo baton- Naty Elgnerová a Ivča Rosmanová- 2. místo + postup na Mistroství MoravySeniorky duo pom-pom- Ivča Rosmanová a Naty Elgnerová- 4. místo + postup na Mistroství Moravy

Mistrovství Moravy Vyškov

Kadetky podio baton- 4. místo + postup do finále MČRSeniorky podio baton- 5. místo + postup do finále MČRJunior sólo baton- Barunka Zlámalová- 14. místoSenior sólo baton- Naty Elgnerová- 11. místo + postup do finále MČRSenior trio baton- Šáry Rosmanová, Simča Arnošová, Danča Slouková- 9. místoSenior duo baton- Naty Elgnerová, Ivča Rosmanová- 3. místo + postup do finále MČRKadetky mini pom- 9. místoJuniorky mini pom- 5. místo + postup do finále MČRSenior duo pom- Ivča Rosmanová, Naty Elgnerová- 5. místo + postup do finále MČRMaminky podio pom- 4. místo + postup do finále MČR

MČR Hradec Králové

Kadetky 9.místo

Seniorky 11.místo

Naty solo: 12.místo z 22

Naty Ivča duo bat: 5.místo a postup na Mistrovsví Evropy

Mistrovství Evropy Půchov

 

Natálie Elgnerová a Iveta Rosmanová 8.místo z 19

2017